"כדי שכל הילדים יוכלו להתחיל את השנה בחיוך"

"כדי שכל הילדים יוכלו להתחיל את השנה בחיוך"

גם השנה חילקה עמותת תקוה טובה למעלה מ-2000 תיקים לתלמידי הדרום, הנגב והעוטף

עמותת החסד "תקוה טובה" יזמה גם השנה מבצע לחלוקת תיקי בית ספר וציוד לימודי, כדי להקל משפחות שהוצאה זו מכבידה עליהן ערב חגי תשרי ולנוכח יוקר המחיה המאמיר.

נציג העמותה שניצח על מבצע החלוקה:
"תקוה טובה מגלה רגישות כלפי ילדים ומשפחות שנה אחר שנה ומסייעת להם להתחיל את שנה ברגל ימין, עם תיקים חדשים ומלאים ועם מוטיבציה ללמוד ולהצליח"

תקופת ההתארגנות לקראת החזרה לבית הספר היא מרגשת ומשמחת, אך היא מסבה לא מעט קושי למשפחות שצריכות לשלוח את ילדיהן לבית הספר ומתקשות לעמוד בהוצאות הכרוכות בכך.

במקרים רבים הלב נחמץ מילדות וילדים שמתחילים את שנה ללא ציוד או בציוד חסר, וזאת הסיבה שגם בפתחה של שנת הלימודים תשפ"ד, מובילה עמותת "תקוה טובה" את המבצע השנתי שלה לחלוקת תיקים מלאי ציוד איכותי בערי הפריפריה.

מתברר כי השנה מעגל המשפחות הזקוקות לסיוע גדל בשל המצב הכלכלי במשק ועליית המחירים שהכניסה לא מעט משפחות למצוקה אמיתית.

במהלך השבוע החולף, חולקו מטעם "תקוה טובה" למעלה מ-2000 תיקים ביישובי הדרום, הנגב והעוטף, כאשר מחלקות הרווחה ומנהלי/ות בתי הספר ברשויות, דואגים שהתיקים המצוידים יגיעו לילדות ולילדים המצפים להם.

חשוב לציין שהתיקים שמחלקת העמותה אינם מסומנים באופן שמסגיר שמדובר בתרומה, כך שמבחינת הילדים, שמקבלים אותם באופן אישי ומוצנע, מדובר בתיקים כמו שיש לכל הילדים, דבר שמעניק להם תחושה טובה והרגשה של שוויון אל מול חבריהם לספסל הלימודים.

(צילום: תקוה טובה)

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*