לקראת אירועי יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולנפגעי פעולות האיבה תשפ"ד

לקראת אירועי יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולנפגעי פעולות האיבה תשפ"ד

כבכל שנה – כוחות מד"א ערוכים בכוננות גבוהה לאבטח רפואית בבתי העלמין ברחבי הארץ
לקראת אירועי יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולנפגעי פעולות האיבה, כוחות מד"א ערוכים בכוננות גבוהה. מנכ"ל מד"א, אלי בין: "כוחות מד"א יפעלו בתגבור משמעותי ובתיאום מלא עם כלל כוחות הביטחון במדינת ישראל על מנת להעניק מענה רפואי מידי ומהיר לכל צורך שעלול להתעורר"

לקראת יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולנפגעי פעולות האיבה, ערוכים במד"א בכוננות גבוהה. כוחות מד"א יתפרסו בבתי העלמין ברחבי הארץ על מנת לאבטח רפואית את אירועי יום הזיכרון.

בהערכת מצב שקיים מנכ"ל מד"א אלי בין הוחלט כי צוותי מגן דוד אדום ברחבי הארץ יפעלו בכוחות מתוגברים של חובשים, פראמדיקים, מגישי עזרה ראשונה, אמבולנסים, ניידות טיפול נמרץ, אופנועי מד"א, טרקטורונים ושאר רכבי ההצלה הייחודיים. הכוחות יאבטחו את טקסי יום הזיכרון, באתרי ההנצחה ובתי העלמין הצבאיים והאזרחיים בהם יתקיימו עצרות זיכרון ויעניקו מענה רפואי מיידי ומהיר לכל צורך רפואי שעלול להתעורר.

לצד הכוננות המוגברת, ימשיכו כוחות מד"א להעניק מענה רפואי מהיר, יעיל ומקצועי גם לקריאות השגרה המתקבלות מדי יום ביומו.

בכל צורך רפואי יש לפנות למד"א בטלפון החירום 101 ולהישמע להנחיות של החובשים והפראמדיקים במוקד, כיצד להעניק סיוע ראשוני עד להגעת כוחות מד"א למקום.

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "השנה כבכל שנה ובצל מלחמת "חרבות ברזל" עולה רמת הכוננות במד"א. לקראת טקסי יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולנפגעי פעולות האיבה הארגון מוכן בהערכות מיוחדת. כוחות מד"א פועלים בתגבור משמעותי ובתיאום מלא עם כלל כוחות הביטחון במדינת ישראל, על מנת להעניק מענה רפואי מיידי ומהיר, לכל צורך רפואי שעלול להתעורר. אני קורא לציבור להישמר בדרכים, להרבות בשתייה, להשתמש באמצעי הגנה מפני השמש, ולהישמע להנחיות כוחות הביטחון ופיקוד העורף. לצערנו הגדול, השנה הצטרפו למשפחת השכול של מגן דוד אדום 29 עובדים ומתנדבים שחירפו את נפשם בעת שהיו בדרכם להציל חיים או נפלו על הגנת גבולות המדינה במלחמת "חרבות ברזל", נזכור אותם לעד, יהי זכרם ברוך".

זכי הלר
דובר מד"א

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*