מילים טובות

מילים טובות

במסגרת מיזם המילה הטובה של רשת אורט, יצאו תלמידי בית הספר 'אורט צור ברק' מהם מקרית גת והסביבה לפעילויות במסגרתן הביעו הערכה למי שמסייעים להם בחיי היום יום.

מדי שנה מציינים ברשת אורט את יום המילה הטובה על מנת להעצים ולהטמיע את המשמעות של מילה טובה לחבר/מורה/הורים/מכר ובכלל. במסגרת פעילויות אלו מודים התלמידים לצוות החינוכי, לוועד ההורים, לעובדי המנהלות של בתי הספר השונים ועוד. "יום המילה הטובה" מהווה את אחד מימי השיא בכל שנת לימודים והיא מסורת ברשת אורט. ההבנה כי אמנם ציונים והישגיות זה חשוב, אבל יחד עם זאת חשובה גם  הטמעת ערכים ודרך ארץ.

בבית הספר "אורט צור ברק" הסמוך לאשקלון ציינו את היום במספר פעילויות משמעותיות. ראשית יצאו תלמידי מועצת התלמידים עם הרכזת החברתית  אביטל טויטו להכין ארוחת בוקר לקבסי"ם  מקריית גת (קציני/ות ביקור סדיר) ולהודות להם על שיתוף הפעולה ארוך השנים עם בית הספר. הקבס"ים פועלים במשך כל השנה, על מנת להפנות ילדים המתאימים ללמוד בבית הספר שמבטיח אופק תעסוקתי ובית חם בימי לימודי התיכון.

 

 

בנוסף שאר התלמידים חולקו לקבוצות, ויחד עם מורים מלווים יצאו לחלק מתנות מעשי ידיהם של התלמידים  עם  מילים טובות ומפרגנות למפקדת בסיס ג'וליס בשטחו נמצא בית הספר, לאחראי חדר האוכל, לרס"ר הבסיס ולצוות המנהלה. הם לא הסתפקו בכך וגם חילקו קרמבואים כראוי לחורף שהגיע לכל חיילי הבסיס, כשהם מודים להם על שיתוף הפעולה עם בית הספר במהלך כל השנה.

"הכרת הטוב הוא ערך עליון", סיפרה מנהלת בית הספר סיגל כהן. "הפעילות היום במסגרת יום המילה הטובה, גרמה לתלמידים לעצור לחשוב ולהכיר טובה למי שמסייעים לנו במהלך כל השנה, ואין חשוב מזה".

 

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*