שוק הנדלן בקרית גת מתחמם

שוק הנדלן בקרית גת מתחמםבשנה האחרונה, שוק הנדלן בישראל עבר תהפוכות משמעותיות, ולאחרונה נרשמת עלייה חוזרת במחירי הדירות, סימן להתחממות שוק הנדלן אחרי שנת קיפאון. הנתונים מלמדים כי העלייה החדה ביותר נרשמה באזור הדרום, מה שמצביע על חזרה לתנודתיות הטבעית של השוק.

מתחילת 2024, עדים אנו לגל חוזר של זוגות צעירים ומשקיעים אל תוך השוק, דבר המצביע על אופטימיות מחודשת. שמאים ברחבי הארץ מעריכים כי נכנסים אנו לתקופה של עליית מחירים, בדומה לגל העלייה שחווינו בשנת 2022. מסיבות רבות, ובהן הכניסה למלחמה, נרשמה ירידה של כ-70% בתפוקת הבניה, עובדה שהשאירה אתרים רבים ללא עבודה וללא עובדים.

בתקופה זו, הקונים שנמנעו מלרכוש נכסים בשנים האחרונות מתחילים לחזור, בתובנה כי הזמן לרכוש נכסים כדאי ומשתלם לפני שהמחירים יזנקו שוב. נדמה כי הם מבינים כי החלון להשקעות נדל"ן במחירים סבירים עומד להסגר.

בפרט, הופכת קרית גת לנקודת חן לרוכשים ולמשקיעים, שם המחירים, למרות העליות בשוק המרכזי, עדיין נחשבים להגיוניים ונגישים. כדי להבין טוב יותר את הפוטנציאל המיוחד של קרית גת, שוחחתי עם זכיין אנגלו סכסון בעיר, המוכר בידעו וניסיונו הרחב בשוק המקומי.

"הזדמנויות השקעה בקרית גת הן ייחודיות במינן," הוא אומר, "העיר מציעה איכות חיים גבוהה עם מחירים שעדיין לא משקפים את הפוטנציאל האמיתי. הביקוש גובר, ואנו רואים עלייה במספר המשקיעים שמזהים את הפוטנציאל ובוחרים להשקיע כאן."

לאור הנתונים והתחזיות, נראה כי השנה הבאה תהיה שנת מפתח לשוק הנדל"ן בישראל, עם התעוררות בשוק הדיור, ובמיוחד באזורים הפריפריאליים כמו קרית גת, שבהם נראית הזדמנות נדירה לרכוש נכס במחיר סביר לפני שהגל הבא של עליות יתרחש. על משקיעים ורוכשים פוטנציאליים להיות מודעים לתנודות השוק ולנצל את ההזדמנויות שנפרסות לפניהם כעת. 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*