3 הרוגים ו4 פצועים בתאונה קטלנית בכביש 6

3 הרוגים ו4 פצועים בתאונה קטלנית בכביש 6

דוברות מד"א: אמש בשעה 21:21 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב לכיש על ת.ד בין מספר כלי רכב בכביש 6 לדרום ממחלף קרית גת למחלף מאחז. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים במקום טיפול רפואי ל 5 נפגעים בדרגות פציעה שונות. אחד מכלי הרכב עלה באש.

מדובר על 4 רכבים, אחד מהם עלה באש. חובשים ופאראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר כבן 50 ופינו לבי"ח סורוקה 2 פצועים כבני 25 במצב בינוני עם חבלות בפלג גופם העליון ובגפיים. ברכב שעולה באש היו 2 נפגעים מחוסרי הכרה.

לאחר פעולות הכיבוי, פראמדיקים של מד"א קבעו את מותם של 2 נפגעים שהיו לכודים ברכב שעלה באש. סה"כ בתאונה 7 נפגעים, בהם: 3 הרוגים שמותם נקבע בשטח ו-4 פצועים, מהם 2 בינוני ו-2 קל שפונו באמבולנסים של מד"א לבי"ח סורוקה.

חובש רפואת חירום במד"א שעיה כץ סיפר: "מדובר בזירת תאונה מורכבת וקשה שנפרסה לאורך של כ-150 מטר. תחילה ראינו 3 רכבים עומדים במרכז הכביש עם פגיעות פח קשות מאוד. גבר כבן 50 נלכד באחד מהרכבים כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד, תוך כדי פעולות החילוץ המורכבות ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו. ברכב השני נפצעו 2 גברים כבני 25 באורח בינוני וברכב השלישי 2 הנוסעים נפגעו באורח קל. הענקנו להם טיפול רפואי והם פונו באמבולנסים של מד"א לבי"ח סורוקה. במרחק של כ-150 מטר דרומית אלינו הייתה שריפה גדולה בשול הכביש. המשכנו למקום השריפה וראינו רכב שעולה באש בתוך צמחיה שנשרפה גם היא. כוחות הכיבוי פעלו במקום על מנת לכבות את האש וכאשר ניתן היה להתקרב זיהינו 2 נפגעים מחוסרי הכרה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותם."

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*